شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سورتک به دقت مطالعه فرمایید .

ورود کاربران به وب‏‌سایت سورتک هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط سورتک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سورتک است . توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است .

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سورتک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است .

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با وارد کردن اطلاعات خود به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سورتک اقدام نماید .

 

مرجوعی کالای آتش بازی و گاز هلیوم

با توجه به اینکه فروشگاه قبل از ارسال محصول اتش بازی این اجناس را از لحاظ استاندارد و کیفیت به صورت روزانه محک میزند ، اجناس آتش بازی به دلیل شرایط نگهداری خاص و احتمال خرابی در صورت نگهداری اشتباه توسط مشتری و از بین رفتن محصول ، قابلیت مرجوعی ندارند .

محصولات مرتبط با گاز هلیوم و همچنین کپسول هلیوم به دلیل وارداتی و شرکتی بودن در صورت باز شدن پلمپ و شیرینگ شرکت به هیچ عنوان قابلیت مرجوعی ندارد .

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سورتک استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سورتک ایمیل می‏‌زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که سورتک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سورتک ، مانند متن ، گرافیک ، آرم ، آیکون دکمه ، تصاویر ، ویدئوهای تصویری ، موارد قابل دانلود و کپی ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سورتک جزئی از اموال سورتک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سورتک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای سورتک محفوظ می‏‌دارد .

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما ، پایگاه رسمی این سایت (www.soortak.com) است. کلیه راه های ارتباطی و پشتیبانی از این طریق به شما اطلاع رسانی می شود .

همچنین برای دریافت اطلاعات مربوط به خرید ، پرداخت وجه و تحویل کالا به بخش های مربوطه مراجعه فرمایید :

 

چجوری بخرم؟   |   چجوری پرداخت کنم؟   |   چجوری تحویل بگیرم؟

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...