بادکنک آرایی

 

امروزه بادکنک ها یکی از وسایلی می باشند که در هر سنی آنها را دوست دارند و وسیله بازی بشمار می آیند  . بادکنک ها را می توان بصورت و روش های مختلف برای تزئین کردن محیط از آنها استفاده کرد . معمولا قبل از برگزاری هر مراسم فکر ها مشغول تزئین محیط می شود که چه ایده هایی برای تزئین محیط بدهند که محیط متفاوت و جذابی را به وجود آورند .

استفاده از بادکنک ها برای تزئین مراسم یکی از بهترین ایده هایی میتواند باشد که محیط شما منحصر به فرد کند . در ادامه با چندین روش بادکنک آرائی آشنا می شویم .

روش های تزئین

 

1- بادکنک پولکی

یکی از ساده ترین روش ها این است که بادکنک های شیشه ای شفاف خریداری کنیم و داخل آنها را با پولک های رنگی و اکلیل و … پر کنیم که میتوانیم هم آنها را به بعضی از نقاط خانه آویزان کنیم و یا آنها را روی پایه های فلزی یا … قرار دهیم .

2- بادکنک های گلدانی

در این روش ما می توانیم با مقوای رنگ دلخواه خود یک گلدان درست کنیم و سپس تعدادی بادکنک شیشه ای شفاف را داخل آنها پودر یا اکلیل های تزئینی ، برای بهتر جلوه دادن بادکنک ها بریزیم و سپس بادکنک ها را به میله پلاستیکی و یا چوبی متصل کنید و داخل گلدان قرار دهید .

3- بادکنک با آویز 

در روش بادکنک با آویز دو راه در پیش رو داریم : 1- بادکنک ها را با باد پر کنیم . 2- بادکنک هارا با گاز هلیوم باد کنیم که در صورت امکان این راه پیشنهاد می شود زیرا خیلی باعث جلوه بخشیدن به محیط می شود سپس میتوانیم کاغذ رنگی و یا ریسه های رنگی را به بادکنک وصل کنیم .

4- بادکنک های خم ( کمان بادکنک )

یکی از پرطرفدار ترین روش تزئینات این روش است ، در این روش بهتر است از بادکنک های کوچک استفاده کنیم . بادکنک های ریز را بهتر است همه آن ها را در یک اندازه باد کنید . برای باد کردن بادکنک ها از تلمبه مخصوص بادکنک استفاده کنید سپس تعداد زیادی بادکنک را به یک اندازه باد کنید و با استفاده از چسب به صورت قوسی شکل بهم بچسبانید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...