بادکنک فویلی چیست ؟

نوعی دیگر از بادکنک های موجود در بازار می باشند که از جنس زر ورق ( فویل ) نازک می باشند . این ورق های فویلی خاصیت انعطاف پذیری دارد و در رنگ های مختلف موجود است . بادکنک های فویلی نسبت به دیگر بادکنک ها یا بادکنک لاتکس مقاوم تر است و بعضی از این نوع بادکنک ها توانایی تحمل وزن انسان بالغ را نیز دارند ! اکثر بادکنک فویلی ها توانایی باد کردن با گاز هلیوم را نیز دارند و می توان آن ها را با استفاده از گاز هلیوم به هوا بفرستید ! بادکنک های فویلی در طرح های بادکنک فویلی عدد ، بادکنک فویلی حروف ، بادکنک فویلی قلبی و اشکال مختلف نیز در بازار ایران موجود است .

 

کاربرد بادکنک فویلی

امروز اکثر مردم در بسیاری از جشن ها ، تولد ، کنسرت ، دورهمی و مهمانی ها از این نوع بادکنک ها استفاده می کنند ، برای مثال هنگام نشان دادن سن تولد شخص از بادکنک فویلی عدد استفاده می کنند و برای نشان دادن اسم شخص از بادکنک فویلی حرف نیز استفاده می کنند . بادکنک های فویلی تنوع های زیادی دارند و در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارند

لازم به ذکر است که این بادکنک فویلی بسیار پیشرفت تر و امروزی تر از بادکنک لاتکس است هم بخاطر جنس و مقاومت هم به دلیل جذابیت و زیبایی در طرح های مختلف آن بین مردم محبوبیت بیشتری دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...